kamagra
Ludzie

Podłoże psychiczne a zaburzenia erekcji

Mogłoby się wydawać, że problemy z potencją seksualną mają swoje podłoże w niemożności uzyskania wzwodu, w niemożności uzyskania odpowiedniej, zadowalającej erekcji, być może w przedwczesnym wytrysku nasienia bądź też innym problemem bezpośrednio związanym z naszą fizycznością. Nic bardziej mylnego. Obniżenie sprawności seksualnej może wynikać z naszej psychiki i tylko z niej.

Tym samym nie zawsze należy przyczyn pogorszenia się jakości stosunków seksualnych szukać w naszym ciele, w jego fizycznym aspekcie. Podstawą do poprawy owej sytuacji może być bowiem nasza psychika. Z czego ten problem może wyniknąć? Na pewno można wskazać na takie czynniki jak:

  • brak dobrych relacji, brak wsparcia
  • zbyt duże wymagania ze strony partnerki
  • zbyt duże wymagania nakładane przez nas samych
  • problemy psychiczne niezwiązane bezpośrednio z naszymi relacjami z partnerką seksualną, ale mające znaczący wpływ na życie seksualne

Rozwiązaniem rozmowa

Tego wielu z nas się bardzo obawia, tego często jako mężczyźni wolimy uniknąć, ale to najlepsza opcja do tego, aby sytuacja uległa poprawie, a owa poprawa może nastąpić bardzo szybko. Jeśli nie jesteśmy nauczeni rozmawiać o najbardziej intymnych sferach naszego związku, to taka rozmowa może być oczywiście na początku bardzo trudna, może nam nie wychodzić, ale sztuki dobrej konwersacji na każdy temat można jak najbardziej się nauczyć.

Oczywiście nie trzeba polegać tylko na sobie, nie trzeba zdawać się wyłącznie na własne siły. Jeśli bowiem nie radzimy sobie z przekazywaniem oczekiwań, emocji, uczuć, to jak najbardziej można udać się do seksuologa i nie jest to bynajmniej niczym niewłaściwym, co miałoby nam przydać ujmy, zaszkodzić naszej dumie, poczuciu męskości.  Jednocześnie też jak najbardziej możemy spróbować posiłkować się pewnymi lekami, pewnymi środkami, które mogą nam pomóc w uzyskaniu pewności w sypialni. Mówiąc o owych środkach, nie sposób nie wspomnieć o Viagrze oraz o Kamagrze, z tym że w głównej mierze będziemy wskazywać na ten drugi środek, na ten drugi lek, który zawiera w sobie tę samą substancję czynną co Viagra, a więc mówimy o takim samym działaniu za niższą cenę. O Kamagrze przeczytasz również TUTAJ.

Tutaj chodzi o zwiększenie możliwości seksualnych mimo wszystko i o większe poczucie pewności w łóżku. Niemniej jednak elementy rozmowy i tak nie unikniemy, nie powinniśmy unikać, gdyż ona może dać nam bardzo wiele pozytywnego, może spowodować, że wszelkie problemy ze sprawnością seksualną prysną niczym zły sen, a przecież wielu z nas na tym właśnie zależy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.