visamed
Ludzie

Skuteczna rehabilitacja w najlepszych warunkach

W naszej rzeczywistości, w naszym otoczeniu mamy do czynienia z bardzo wieloma różnymi schorzeniami. Mamy także do czynienia z różnymi zdarzeniami wypadkowymi, które wymagają określonych działań rehabilitacyjnych. Owa rehabilitacja może wymagać stosowania różnych zabiegów, ale może być także prowadzona we własnym domu. Do tego jednak bardzo często potrzeba jest zastosowania określonego sprzętu. Ten jest możliwy do nabycia w wielu różnych sklepach medycznych. Jednym z nich i zarazem także jednym z czołowych sklepów medycznych na naszym rynku jest sklep medyczny Visamed. To firma mająca swoją siedzibę w Warszawie, aczkolwiek nie ograniczająca się w swoich usługach tylko w zakresie miasta stołecznego.

Czym zajmuje się Visamed?

Visamed to doświadczony zespół pracowników, który zajmuje się zarówno sprzedażą jak i wypożyczaniem wysokiej jakości sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. W zakresie oferty tego miejsca można spotkać bardzo wiele różnego rodzaju elementów, bardzo wiele sprzętu uznanych na rynku marek. Wskażemy między innymi na prowadzoną współpracę z Thuasne, Qmed, Buremeier czy też AR Medical. Dzięki temu każdy z pacjentów może dokonać zakupu lub wypożyczenia sprzętu odznaczającego się wyjątkowo wysoką jakością. Poza sprzedażą oraz wypożyczaniem, firma Visamed zajmuje się także szeroko pojętym doradztwem w zakresie doboru określonego sprzętu medycznego. Jeśli mowa jest o konkretnych elementach znajdujących się w ofercie tego podmiotu, to na pewno należy wskazać na:

– łóżka rehabilitacyjne,

– wózki inwalidzkie,

– balkoniki, podpórki,

– ortezy, stabilizatory,

– materace przeciwodleżynowe,

– inhalatory,

To tylko kilka wybranych spośród wielu innych składających się na cały asortyment tego sklepu.

Różne możliwości

W sklepie Visamed można oczywiście dokonać zakupu ww sprzętu medycznego. Istnieje jednak także możliwość jego wypożyczenia w stosunkowo atrakcyjnej cenie. Jeśli chodzi o zakup sprzętu, to firma Visamed posiada podpisaną umowę z NFZ. Tym samym wiele rodzajów sprzętu można zakupić w dosyć niskiej cenie lub nawet za darmo. Aby owo dofinansowanie można było skutecznie zrealizować, należy udać się do lekarza specjalisty, który wyda stosowne zlecenie. Te zlecenie powinno zostać potwierdzone w stosownym oddziale NFZ, a następnie można go przedstawić w siedzibie sklepu medycznego. Jak już wspomniano, sprzęt medyczny w Visamed jest możliwy także do wypożyczenia na wymagany czas. Dany rodzaj sprzętu jest do pacjenta przywożony, jest tam montowany oraz udzielana jest instrukcja prawidłowego użytkowania. W momencie, w którym dany sprzęt nie jest już wymagany, pracownik Visamed dokonuje jego odbioru z domu pacjenta.

Visamed posiada bardzo pozytywne opinie klientów. Można zetknąć się tutaj z bardzo szerokim asortymentem, bardzo dobrymi cenami jak również z bardzo miłą obsługą. Tym samym cieszy się on powodzeniem. Sprzęt odznacza się bardzo wysoką jakością, co ma tutaj znaczenie kluczowe. Dzięki temu mowa jest także o bardzo skutecznej rehabilitacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.