nauka angielskiego
Ludzie

Lekcje angielskiego na zróżnicowanym poziomie

Aby nauka języka angielskiego była skuteczna, należy dostosować ją w sposób indywidualny do każdej osoby. Szkoła języka angielskiego Języki Katowice jest tym miejscem, w którym szczególną uwagę przywiązuje się właśnie do owego indywidualizmu. W ten sposób osiąga się bardzo dobre rezultaty. Mowa jest w tym miejscu o szkole językowej prowadzącej zajęcia zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży. Jej oferta jest bardzo mocno zróżnicowana w zależności od wieku osób uczestniczących w zajęciach jak również w zależności od posiadanych przez nich umiejętności. Nauka odbywa się w grupach od 4 do 10 osób. Taka ilość jest gwarantem indywidualnego podejścia i bardziej skutecznego nauczania.

Trzy ścieżki nauczania

Każdy z klientów może wybrać dla siebie coś odrębnego. Oczywiście, aby móc przystąpić do nauki języka, należy najpierw zostać zweryfikowanym. Dlatego na wstępie każda osoba musi napisać odpowiedni test oraz poddać się rozmowie z lektorem. Na tej podstawie można daną osobę zakwalifikować do określonej grupy. Język angielski może być nauczany wedle różnych ścieżek. W tej szkole zostały wyszczególnione trzy odrębne ścieżki. Mowa jest o:

– Economy Class,

– Comfort Class,

– Master Class,

W ramach Economy Class uczniowie uczestniczą w 60 zajęciach, dostają odpowiednie materiały kursowe. Ponadto także mają dostęp do e-dziennika oraz do e- learning. Jeśli ktoś decyduje się na Economy Class, to ma dostęp do konsultacji jeden na jeden, do pięciu lekcji CLIL oraz do pięciu spotkań English Club. W przypadku Master Class oprócz tych powyższych, mamy do czynienia także z egzaminem Cambridge, z gwarancją zdania egzaminu zewnętrznego oraz materiałami egzaminacyjnymi.

Tutaj można wyróżnić dwie kategorie wiekowe – 6 do 12 lat oraz 13 do 19 lat. W przypadku grupy młodszej, można mówić o poziomach Pre-A1 Starters, A1 Movers oraz A2 Flyers. W przypadku osób starszych mamy natomiast do czynienia z  poziomami A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B1 first for Schools, C1 Advanced, C2 Proficiency oraz IELTS Academic.

Języki Katowice to szkoła językowa posiadająca bardzo dobre opinie, a tym samym ciesząca się coraz większą grupą osób chętnych skorzystać z oferty. Jest to miejsce, w którym rzetelnie podchodzi się do zagadnienia nauki języka angielskiego poprzez przekazywanie wiedzy jak również poprzez zabawę oraz uczestnictwo w różnego rodzaju konkursach. Przy tym wszystkim należy także wskazać na bardzo atrakcyjne ceny, co jeszcze mocniej skłania do skorzystania z tej propozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.